صفحه اصلی / اختراعات جدید / کمربند هوشمندی که به طور خودکار تنظیم می شود! (+عکس)

کمربند هوشمندی که به طور خودکار تنظیم می شود! (+عکس)

Belty؛ کمربند هوشمند
افرادی که به دنبال جدیدترین فناوری‌ها در زمینه نظارت بر روی وزن خود هستند، مطمئناً از این کمربند استقبال خواهند کرد. کمربند هوشمند Belty، به صورت خودکار تنظیم می‌شود و به هنگام افزایش یا کاهش وزن به شما خبر می‌دهد. این کمربند در نمایشگاه CES امسال در شهر لاس‌وگاس معرفی شد.

 

قیمت کمربند هوشمند Belty,ویژگی های کمربند هوشمندBelty,کمربند هوشمند

ویژگی های کمربند هوشمندBelty,کمربند هوشمند Belty,کمربند هوشمند

کمربند هوشمند Belty، به صورت خودکار تنظیم می‌شود
نحوه عملکرد کمربند هوشمند Belty همانند سایر دستگاه‌های پوشیدنی است و از بلوتوث وایرلس برای هماهنگ‌سازی با یک اپلیکیشن دستگاه همراه بهره می‌برد. کاربران زمانی که برای اولین بار این کمربند را به کار می‌برند، اندازه فعلی دور کمر را در آن وارد می‌کنند. در نتیجه این کمربند هوشمند نه تنها به هنگام نشستن یا برخاستن به صورت خودکار تنظیم می‌شود، بلکه در صورتی که اندازه کمر از رقم قبلی بیشتر شود، به کاربر موردنظر خبر می‌دهد.

 

کمربند هوشمند Belty,ویژگی های کمربند هوشمندBelty,قیمت کمربند هوشمند

کمربند هوشمند Belty  در دو رنگ سفید و مشکی و از جنس چرم ارائه خواهد شد

  ویژگی های کمربند هوشمندBelty,کمربند هوشمند Belty,کمربند هوشمند

 

حسگرهای داخلی کمربند هوشمند Belty، حرکات را نیز ردیابی می‌کنند و در صورتی که کاربر مدت زیادی نشسته باشد، با هماهنگی با اپلیکیشن به کاربر خبر می‌دهد. همچنین این دستگاه جانشین دستگاه‌هایی مانند FitBit است که داده‌ها را نمایش می‌دهند؛ زیرا تعداد قدم‌هایی که هر روز برداشته می‌شود و سرعت قدم‌ها را ردیابی می‌کند. کمربند هوشمند Belty که در دو رنگ سفید و مشکی و از جنس چرم ارائه خواهد شد، یک شارژر داخلی نیز دارد که از آیفون شما بهره ببرد.

منبع : gadgetnews.ir

درباره آستروسیتی

وب سایت آستروسیتی یکی از وب سایت های پربازدید در زمینه آی تی و موبایل است که در تابستان 95 آغاز به کار کرده و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است . مدیریت این وب سایت بر عهده "علیرضا حیدری" است. برای ارایه انتقادات و پیشنهادات با مدیر در ارتباط باشید https://telegram.me/alirezaheydari99

این مطالب را نیز ببینید!

اختراع کلیدی که قابل کپی شدن نیست

اختراع کلیدی که قابل کپی شدن نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *