صفحه اصلی / اینترنت و فضای مجازی / کاربران تلگرامی / اندروید خودتون رو به روز کنید!!!

کاربران تلگرامی / اندروید خودتون رو به روز کنید!!!

اگر تلگرام استفاده میکنید ؟ اندروید خودتون رو به روز کنید. . . زیرا این اپلیکشن از نسخه های قدیم اندروید که تاکنون پشتیبانی میکرده یعنی تا نسخه ی 3 ، دیگر پشتیبانی نخواهد کرد.

در حال حاضر نسخه ۴ موسوم به ساندویچ بستنی، حداقل سیستم عامل اندرویدی مورد نیاز برای اجرای آخرین نسخه تلگرام محسوب می شود.کارشناسان امنیت معتقد بودند که نسخه های قدیمی اندروید با وجود امکان اضافه کردن ویژگی های جدید به نسخه تلگرام خود اما همچنان باگ های سیستم عامل های قدیمی بر روی گوشی های آنها وجود داشته و این تصمیم از جهت حفظ امنیت کاربران اتخاذ شده است. با این حال کاربران این گوشی ها نگران نباشند چرا که همچنان می توانند از ورژن دسکتاپ تلگرام استفاده نمایند.

در حال حاضر در حدود 19 میلیون نفر در جهان از نسخه های قدیمی اندروید استفاده می کنند که باید هر چه سریع تر آن را به روز نمایند.

درباره آستروسیتی

وب سایت آستروسیتی یکی از وب سایت های پربازدید در زمینه آی تی و موبایل است که در تابستان 95 آغاز به کار کرده و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است . مدیریت این وب سایت بر عهده "علیرضا حیدری" است. برای ارایه انتقادات و پیشنهادات با مدیر در ارتباط باشید https://telegram.me/alirezaheydari99

این مطالب را نیز ببینید!

همراه‌اول از بسته‌های بلندمدت خود رونمایی کرد

همراه‌اول از بسته‌های بلندمدت خود رونمایی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *