صفحه اصلی / اخبار / پیش بینی قیمت گوشی های پیکسل و پیکسل ایکس ال در بازار ایران

پیش بینی قیمت گوشی های پیکسل و پیکسل ایکس ال در بازار ایران

قیمت هایی که گوگل شب گذشته برای Pixel  و Pixel XL اعلام کرد به صورت زیر است:

مدل  حافظه داخلی قیمت
Pixel ۳۲ گیگابایت ۶۴۹ دلار
Pixel ۱۲۸ گیگابایت ۷۴۹ دلار
Pixel XL ۳۲ گیگابایت ۷۶۹ دلار
Pixel XL ۱۲۸ گیگابایت ۸۶۹ دلار

این قیمت ها مربوط به بازار های خارج از ایران هستند ولی همان طور که می دانید بازار کشور ما شرایط بسیار متفاوتی نسبت به دیگر کشور ها دارد. اما بر اساس تجربیات گذشته قیمت این دستگاه ها قابل پیش بینی است. با توجه به اینکه قیمت هر دلار حدود ۳۵۰۰ تومان است، می توان جدول زیر را برای قیمت طبیعی اولین سری از گوشی های خانواده پیکسل که وارد ایران می شوند در نظر گرفت:

مدل  حافظه داخلی قیمت
Pixel ۳۲ گیگابایت ۲٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان
Pixel ۱۲۸ گیگابایت ۲٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان
Pixel XL ۳۲ گیگابایت ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
Pixel XL ۱۲۸ گیگابایت ۳٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان

با این حال برای اینکه قیمت دقیق این گوشی ها را بدانیم باید کمی منتظر بمانیم.  قیمت های ذکر شده در جدول یک پیش بینی است فقط بعد از آمدن این گوشی ها به بازار ایران است که می توان قیمت های را واقعی دانست.

حداقل ۲ ماهی طول می کشد تا قیمت ها به حالت نرمال نزدیک شود. در نتیجه می توان گفت در روزهای اول بعد از ورود Pixel و Pixel XLبه بازار، مدل ۳۲ گیگا بایتی و ۱۲۸ گیگا بایتی گوشی کوچکتر به ترتیب در حدود ۲٫۵ و ۳ میلیون تومان و مدل های ۳۲ و ۱۲۸ گیگا بایتی گوشی بزرگتر هم به ترتیب قیمت هایی در حدود ۳٫۲ و ۳٫۵ میلیون تومان فروخته خواهند شد.

منبع:کلیک

درباره آستروسیتی

وب سایت آستروسیتی یکی از وب سایت های پربازدید در زمینه آی تی و موبایل است که در تابستان 95 آغاز به کار کرده و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است . مدیریت این وب سایت بر عهده "علیرضا حیدری" است. برای ارایه انتقادات و پیشنهادات با مدیر در ارتباط باشید https://telegram.me/alirezaheydari99

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت رنو کیچر اعلام شد

از آغاز صبح امروز 5 اسفند 96 خودروی رنو کپچر 2017  با قیمت جدید به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *