صفحه اصلی / اینترنت و فضای مجازی / پخش زنده ویدیو به اینستاگرام اضافه شد

پخش زنده ویدیو به اینستاگرام اضافه شد

دو قابلیت جدید به اینستاگرام اضافه شد: پخش زنده ویدئو در بخش Story و ارسال عکس‌های این بخش به صورت موقت و خصوصی تنها برای برخی از دوستان.

اینستاگرام از قابلیت‌های جدید خود رونمایی کرد: پخش زنده ویدئو در بخش Story و ارسال عکس‌های این بخش به صورت موقت و خصوصی تنها برای بعضی دوستان.

اگرچه این قابلیت‌ها برای کاربران اینستاگرام جدید است و هنوز در دسترس همه نیز قرار نگرفته، این ویژگی‌ها از مدت‌ها قبل در سرویس‌های رقیب همچون پریسکوپ توییتر و لایو فیسبوک وجود داشت.

 

قابلیت لایو ویدئو در بخش استوری به کاربران اجازه می‌دهد ویدئوهایی را به صورت زده در این قسمت پخش کنند؛ ویدئوهایی که با آیکون لایو از سایر ویدئوها قابل تشخیص است.

قابلیت ارسال عکس و فیلم موقت به صورت دایرکت نیز در بخش استوری فراهم شده، طوری که می‌توانید عکس‌های خود را به جای اینکه برای همه دنبال‌کنندگان‌تان در بخش استوری قرار دهید تنها برای برخی از آنها به صورت خصوصی ارسال کنید.

 

ارسل عکس‌ها و ویدئوهای استوری به‌صورت خصوصی از امروز برای همه کاربران فعال شده، اما پخش زنده ویدئو در استوری تنها برای برخی کاربران فعال است و به‌زودی برای سایرین نیز منتشر می‌شود.

درباره آستروسیتی

وب سایت آستروسیتی یکی از وب سایت های پربازدید در زمینه آی تی و موبایل است که در تابستان 95 آغاز به کار کرده و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است . مدیریت این وب سایت بر عهده "علیرضا حیدری" است. برای ارایه انتقادات و پیشنهادات با مدیر در ارتباط باشید https://telegram.me/alirezaheydari99

این مطالب را نیز ببینید!

طرح اینترنت غیر حجمی تصویب شد

امروز یکشنبه (۲۱ آبان)آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارسال مطلبی در صفحه اینستاگرام خود از تصویب مدل غیرحجمی تعرفه سرویس های ثابت اینترنت خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *