صفحه اصلی / اختراعات جدید / هوشمندترین دوربین دنیا در یخچال معمولی شما + تصاویر

هوشمندترین دوربین دنیا در یخچال معمولی شما + تصاویر

در خانه ی هرکسی که دوستدار وسایل خود می باشد یا از آنها خاطره دارد ، چشم ما به یک یخچال معمولی و قدیمی می افتد. آیا دوست دارید این یخچال همچون یخچال های کنونی که هوشمند هستند عمل کند؟ پس با ما همراه باشید و این کار را با دوربین FridgeCam  انجام دهید.

مزایای این دوربین قابل نصب در یخچال شما بسیار زیاد است. این یخچال همچون یک مأمور بهداشت مراقب سلامتی و همچون یک مشاور مراقب پول داخل جیب شما می باشد.

با این دوربین شما از موجودی داخل یخچال شما ، این که چه غذایی وجود دارد یا خیر و به چه تعداد می توانید آگاهی حاصل نمایید. همچنین می توانید بارکد روی مواد غذایی را به جلوی این دوربین ببرید تا آنها را ثبت کند و در زمان اتمام تاریخ انقضا به شما اطلاع دهد. یا برای میوه و سبزی یک زمان را به این دوربین هوشمند وارد کنید تا قبل از خراب شدن آنها به شما اطلاع بدهد.

هر زمان که در یخچال را باز و بسته می کنید، FridgeCam عکس گرفته و اپلیکیشن را به روز می کند از این رو می توانید به طور دائم کارنامه تصویری را به روز کنید. این ابزار در اواخر امسال روانه بازار شده و برچسب قیمت ۱۴۹٫۹۹ دلار دارد.

سازنده FridgeCam می گوید هر زمان که از نزدیک یک فروشگاه مواد غذایی عبور می‌کنید، اپلیکیشن اعلان های جغرافیایی ارسال می‌کند تا بتوانید یخچال را مجدد پر کنید.

 

درباره آستروسیتی

وب سایت آستروسیتی یکی از وب سایت های پربازدید در زمینه آی تی و موبایل است که در تابستان 95 آغاز به کار کرده و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است . مدیریت این وب سایت بر عهده "علیرضا حیدری" است. برای ارایه انتقادات و پیشنهادات با مدیر در ارتباط باشید https://telegram.me/alirezaheydari99

این مطالب را نیز ببینید!

اختراع کلیدی که قابل کپی شدن نیست

اختراع کلیدی که قابل کپی شدن نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *