صفحه اصلی / اپ سیتی / نرم افزار Family Care مخصوص والدین نگران!

نرم افزار Family Care مخصوص والدین نگران!

آیا واقعا نرم افزار Family Care سامسونگ باعث می‌شود که والدین زندگی راحت‌ تری داشته باشند؟ برای پاسخ به این سوال لحظاتی با ما همراه باشید.

سامسونگ قصد دارد که خانواده‌ها با خرید گوشی‌های سامسونگ برای فرزندانشان با خیال آسوده‌تر زندگی کنند. با توجه به گزارش‌های منتشر شده در روز سه شنبه، نرم افزار جدیدی به نام “Family Care” با قابلیت‌های زیادی برای کنترل بیشتر والدین برروی فرزندانشان منتشر شده است. این نرم افزار کنترل والدین، در آینده‌ای نزدیک بر روی گوگل پلی قرار خواهد گرفت و برای کاربران در دسترس خواهد بود، با نرم افزار Family Care ، والدین قادر خواهند بود تا نرم افزارهای به خصوصی را مسدود کرده و از نصب شدن آن‌ها بر روی گوشی فرزندانشان جلوگیری کنند.

در این نرم افزار، والدین درخواست‌هایی مبنی بر تایید نصب برخی برنامه‌ها از سمت فرزندشان دریافت می‌کنند، سپس والدین پس از بررسی قادر خواهند بود که درخواست اجازه نصب را قبول و یا رد کنند. این درخواست‌ها می‌تواند برای مطالب دیگری مانند موسیقی نیز باشند. این برنامه همچنین این قابلیت را در اختیار والدین می‌گذارد تا برای استفاده فرزندشان از گوشی‌های سامسونگ گلکسی محدودیت زمانی تعیین کنند. البته که این محدودیت زمانی‌ها می‌تواند به صورت جدا بر روی نرم افزارها نیز اعمال شوند.

گزارش ها حاکی از این است که در نرم افزار Family Care والدین قادر خواهند بود هشدار و یاد آوری هایی به گوشی سامسونگ گلکسی فرزندشان ارسال کنند، همچنین فرندان نیز این توانایی را دارند تا درخواست‌هایی را بر روی گوشی فردی که اطلاعیه را بر روی گوشی او می‌فرستد، ارسال کنند.

نرم افزار Family Care این قابلیت را به خانواده‌ها خواهد داد تا از مدت زمان استفاده فرزندشان از گوشی‌های سامسونگ گلکسی مطلع شوند. هر به روزرسانی ای که برای گوشی کودکان ارائه شود، بر روی نرم افزار قابل مشاهده خواهد بود.

هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار نرم افزار Family Care تعیین نشده است؛ اما هم اکنون نیز برنامه‌های کنترل والدین زیادی در گوگل پلی وجود دارند که برخی از این قابلیت هارا دارا هستند. نرم افزارهای WebWatcher Parental Monitoring و MMGuardian Parent App از نمرات بالایی برخوردار هستند.

.

منبع : phoneArena , techera

درباره آستروسیتی

وب سایت آستروسیتی یکی از وب سایت های پربازدید در زمینه آی تی و موبایل است که در تابستان 95 آغاز به کار کرده و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است . مدیریت این وب سایت بر عهده "علیرضا حیدری" است. برای ارایه انتقادات و پیشنهادات با مدیر در ارتباط باشید https://telegram.me/alirezaheydari99

این مطالب را نیز ببینید!

بازی‌ها و اپلیکیشن‌های برتر سال ۲۰۱۶ برای کودکان

۱) Kids Learning Puzzles PUZZINGO: مناسب برای کودکان زیر ۵ سال. کودک شما باید پازل‌ها را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *