صفحه اصلی / مقایسه و بررسی / مقایسه طول عمر باتری 6 پرچمدار بزرگ 2016

مقایسه طول عمر باتری 6 پرچمدار بزرگ 2016

همیشه بر سر اینکه کدام یک از گوشی‌های بازار طول عمر باتری بهتری دارد اختلاف نظر وجود دارد و در هر یک از تست‌ها و مقایسه‌ها برنده متفاوتی معرفی می‎شود. در ادامه مطلب ویدئوی تست باتری 6 پرچمدار بزرگ بازار را قرار داده‌ایم که می‌تواند به این سوال جواب دهد.

اواسط آبان مطلبی از سایت فون آرنا منتشر کردیم که در آن بهترین پرچمداران سال 2016 از نظر طول عمر باتری لیست شده بود. این فهرست نشان می‌داد باتری iPhone 7 Plus و iPhone 7 توانسته‌اند در آزمایش فون‌آرنا از 14 پرچمدار دیگر بهتر عمل کنند و نمایشگر آن‌ها زمان بیشتری روشن بماند (با مدت زمان روشن ماندن گوشی اشتباه نگیرید).

یک ماه پیش از انتشار مطلب فوق بنیاد انگلیسی Which? که وظیفه آزمایش مستقل وسایل الکترونیکی را بر عهده دارد HTC 10 را از نظر مصرف باتری در زمان مکالمه و اینترنت‌گردی بهترین گوشی بازار معرفی کرد. این تناقض موجود در نتیجه آزمایش‌ها حرف و حدیث‌های زیادی میان خوانندگان جی‌اس‌ام به راه انداخت؛ در نتیجه تصمیم گرفتیم سراغ آزمایش دیگری برویم تا بفهمیم بالاخره کدام یک از پرچمداران 2016 عملکرد بهتری از نظر طول عمر باتری دارد.

در ویدئوی زیر گوشی‌های iPhone7، Galaxy S7، Google Pixel، HTC 10، Xperia XZ و LG G5 را می‌بینید که طول عمر باتری آنها در بازه‌های 90 دقیقه‌ای از نظر اینترنت‌گردی، پخش فیلم و بازی آزمایش می‌‎شوند. حدس می‌زنید کدام گوشی برنده این رقابت بزرگ است؟

توجه داشته باشید رکورد ثبت‌شده برای هر یک از این گوشی‌ها به منزله مدت زمان کلی روشن ماندن آن گوشی نیست

درباره آستروسیتی

وب سایت آستروسیتی یکی از وب سایت های پربازدید در زمینه آی تی و موبایل است که در تابستان 95 آغاز به کار کرده و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است . مدیریت این وب سایت بر عهده "علیرضا حیدری" است. برای ارایه انتقادات و پیشنهادات با مدیر در ارتباط باشید https://telegram.me/alirezaheydari99

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی مشخصات ماهیندرا U321 جدید

در این مقاله میخواهیم به معرفی مشخصات ماهیندرا U321 جدید که ساخته سانگ یانگ و ماهیندرا است بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *