صفحه اصلی / اخبار / ماشین پرنده شرکت ایرباس رونمایی شد.

ماشین پرنده شرکت ایرباس رونمایی شد.

شرکت ایرباس از ماشین پرنده خود در نمایشگاه ژنو رونمایی می کند

ایرباس از ماشین پرنده خود در نمایش ژنو موتور در سال ۲۰۱۷ رونمایی کرده است و آن را  سیستم پوپ آپ نامید

سیستم پوپ آپ ساختاری مدولار دارد که به شما اجازه می دهد که وسیله را به سه بخش کلی تقسیم بندی کنید، همه این بخش ها خودمختار و الکتریکی هستند. بخش اصلی آن کپسول است که دارای طول ۲٫۵ متر و عرض ۱٫۴ متر است. این بخش به نوبه خود بسته به ازدحام در جاده و نیاز کاربران یا اولویت های آن ها، به دو سیستم عامل مختلف متصل می شود. با کمک سیستم هوش مصنوعی موجود در این وسیله می توان شیوه سفر را انتخاب کرد.

اگر این وسیله توسط حمل و نقل جاده ای منتقل شود، به یک شاسی فیبر کربن متصل می شود که دارای چرخ هایی است و سیستم نیروی محرکه الکتریکی آن براساس باتریی است که دارای یک گستره ۱۳۰ کیلومتری از سرعت است. هنگامی که از کپسول جدا می شود، این واحد خود را به یک ایستگاه شارژ باتری می رساند تا اینکه کاربر دیگری آن را تقاضا کند.

زمانی که سرویس حمل و نقل هوایی نیاز باشد، این وسیله به سادگی توسط هواپیمای ۵ متری با ۸ روتور و ۴ موتور انرژی رسانی می شود و پرواز را به آسانی به صورت نشستن و برخاستن عمودی ممکن می سازد. ساختار آن به گونه ای است که تا ۱۰۰ کیلومتر را مستقل می تواند حرکت کند. طبق گفته ایرباس می توان در عرض ۱۵ دقیقه باتری آن را ۱۰۰% شارژ کرد.

بدون شک نقطه قوت دیگر این ماشین پرنده خلاقانه آن است که می تواند پیشنهاد خوبی برای سفرهای مورد نیاز محسوب شود. بدین صورت که کسانی که این سرویس را از طریق برنامه درخواست می کنند، مکان سوار شدن و رسیدن را خودشان انتخاب خواهند کرد.

 

درباره fateme piran

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت رنو کیچر اعلام شد

از آغاز صبح امروز 5 اسفند 96 خودروی رنو کپچر 2017  با قیمت جدید به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *