صفحه اصلی / اخبار / قیمت محصولات ایران خودرو در بازار چگونه است؟

قیمت محصولات ایران خودرو در بازار چگونه است؟

بازار خرید و فروش خودرو هنوز وارد رونق نشده و مشتریان به شرط احتیاج خودرو خرید می‌کنند.

در این بازار دیگر خبری از ارزانی خودرو هم نیست و مردم هم این موضوع را به خوبی فهمیده و بنا به بودجه مالی خود نسبت به خرید خودرو اقدام می‌کنند. همچنین با وجود ورود مدل های ۹۶ برخی از خودروها با اختلاف قیمت‌های زیادی نسبت به کارخانه در بازار به فروش می‌رسند.

بازار خودرو این هفته نسبت به هفته گذشته شاهد تغییرات خاصی نبود فقط در برخی محصولات ایران خودرو و پارس خودرو اختلاف قیمت کارخانه با بازار افزایش یافته است. البته باید تأکید کنم مردم دیگر مثل سال‌های گذشته برای سود خودرو نمی‌خرند بلکه فقط برای رفع احتیاج اقدام به خرید خودرو می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز پژو ۴۰۵ با قیمت ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می رسد، افزود: سمند اس ای با اختلاف قیمت ۱٫۵ میلیون تومانی با قیمت ۲۹ میلیون تومان، تندر E2 با اختلاف ۲میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی با قیمت ۳۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۶ صندوق دار V8 با اختلاف یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی با قیمت ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

رنو کپچر که در کارخانه ۱۰۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است با رشد ۱۱ میلیون تومانی در بازار با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت سمند ال ایکس امروز ۳۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، پژو پارس ۳۷ میلیون و ۲۰۰ تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، دنا ۴۴۴ میلیون معامله می‌شود.

سایپا ۱۳۱ امروز با قیمت ۲۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، سایپا ۱۱۱ با قیمت ۲۱ میلیون تومان و سراتو با کاهش ۲٫۵ میلیون تومانی نسبت به کارخانه با قیمت ۸۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. البته در محصولات پارس خودرو شاهد اختلاف قیمت ۸۰۰۰ تا ۷٫۵ میلیون تومان قیمت ها هستیم به نحوی که ساندرو اتوماتیک با اختلاف ۸۰۰ هزار تومانی با قیمت ۵۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ساندرو استپ وی با اختلاف ۸ میلیون تومانی با قیمت ۶۰ میلیون تومان و برلیانس H330 اتوماتیک با اختلاف ۲ میلیون تومانی در بازار با قیمت ۵۷ میلیون تومان به فروش می رسد.

درباره fateme piran

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت رنو کیچر اعلام شد

از آغاز صبح امروز 5 اسفند 96 خودروی رنو کپچر 2017  با قیمت جدید به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *