صفحه اصلی / اخبار / تیبا برقی در راه است

تیبا برقی در راه است

مدیرعامل سایپا با اشاره به افزایش تنوع محصولات از 13 به 23 محصول گفت: در آینده نزدیک تیبا برقی، SP100 و SPO را به بازار عرضه خواهیم کرد.

مهدی جمالی در مراسم رونمایی از خانواده موتور ملی سه سیلندر  با اشاره به اینکه تنوع محصول سایپا در فاصله دو سال از 13 محصول به 23 محصول افزایش یافته است، اظهارداشت: این امر در حالی انجام شده که در دوره های قبل تغییرات فیس لیفتی با هزینه های بالا اتفاق می افتاد.

جمالی با اعلام اینکه امروز اعلام می کنیم که مگاپلت فرم این شرکت طراحی شده است ، افزود: موتوری که امروز رونمایی شده، بخشی از این پلت فرم است.

مهدی جمالی با اشاره به شکل گیری معاونت برقی در گروه سایپا که از یک سال پیش تدارک دیده شده است، گفت: با توجه به توانایی های گروه سایپا می توانیم هر ساله 2 محصول جدید را به بازار عرضه کنیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت : مدل برقی خودروی تیبا طراحی شده و برای تست و آزمایش نهایی به یکی از کشورهای خارجی ارسال شده است.

مدیرعامل سایپا در پایان با ذکر این نکته که سایپا 620 میلیارد تومان در تولید محصول سرمایه گذاری داشته است، بیان کرد: از نمایندگان مجلس و دولت توقع داریم با اختصاص وام های کم بهره به مجموعه سایپا، به رشد بزرگترین مجموعه دانش بنیان که هم اکنون در سایپا فعال است کمک کنند.

درباره fateme piran

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت رنو کیچر اعلام شد

از آغاز صبح امروز 5 اسفند 96 خودروی رنو کپچر 2017  با قیمت جدید به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *