صفحه اصلی / اخبار / تصمیم ⁣شرکت Volvo در حفاظت از محیط زیست

تصمیم ⁣شرکت Volvo در حفاظت از محیط زیست

⁣شرکت Volvo،با تصمیمی که گرفته پیشتاز در حفاظت از محیط زیست خواهد بود.

طی برنامه‌ بلندمدت از سال 2015، شرکت Volvo اعلام کرد که تا سال 2019، تمامی خودروهای Volvo، برقی یا هیبریدی خواهند شد.

شرکت خودرو سازی ولوو یکی از شرکت های پیش رو در زمینه به کارگیری از تکنولوژی های جدید است.

تمامی ماشین هایی که از سال 2019 توسط کمپانی ولوو تولید خواهند شد از پیشرانه های الکتریکی استفاده خواهند کرد که در دو کلاس ماشین های تمام الکتریکی و ماشین های هیبریدی طبقه بندی می شوند. در این صورت کمپانی ولوو اولین شرکت تولید کننده خودرو خواهد بود که  ماشین هایی با پیشرانه های گازی یا دیزلی را متوقف می کند.

ولوو در سال های اخیر چندین مدل هیبریدی تولید کرده است اما هنوز یک ماشین تمام الکتریکی از آنها روانه بازار نشده است با این وجود ولوو در سال 2015 اعلام کرد اولین خودروهای الکتریکی سری 40 این شرکت از سال 2019 در بازار عرضه می شوند. همچنین پیشتر نیز اعلام شده بود ولوو بین سال های 2019 تا 2021 پنج مدل خودروی الکتریکی در اختیار خریداران قرار می دهد.

ولوو اولین شرکت خودروساز اروپا نیست که به سمت تبدیل تمام خط تولید خود به ماشین های الکتریکی حرکت می کند. سال گذشته در نمایشگاه خودروی پاریس بود که ولکس واگن از ماشین الکتریکی و مفهومی I.D. رونمایی کرد و از تصمیم خود برای فروش 3 میلیون خودروی الکتریکی تا سال 2025 خبر داد. مرسدس نیز برند EQ را در همین نمایشگاه معرفی کرد و اولین کراس اوور الکتریکی آلمانی ها نیز در سال 2019 وارد بازار خواهد شد.

درباره fateme piran

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت رنو کیچر اعلام شد

از آغاز صبح امروز 5 اسفند 96 خودروی رنو کپچر 2017  با قیمت جدید به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *