صفحه اصلی / اختراعات جدید / اسکوتر خیره کننده و برقی وسپا!

اسکوتر خیره کننده و برقی وسپا!

اسکوترهای وسپا دورترین تصورها در زمینه سواری های جذاب را ممکن ساخته است. اما هنوز نمی توانید بگویید وسپا با ابداع و ارائه آخرین اسکتور پیشرفت نکرده است.

اسکوتر تمام برقی وسپا اواخر سال ۲۰۱۷ به فروش می رسد.

این روزها کمپانی Piaggio اعلام کرد که به زودی از موتورسیکلت میلان پرده برداری خواهد کرد. اگرچه، این کمپانی هیچ جزئیات دیگری جز چند عکس و چند بیانیه درباره روکش ها انتشار نکرده است.

وسپا Elettrica دارای بدنه فلزی و خطوط آبی رنگ است.

Piaggio حتی به مقدار هزینه شده برای این وسیله الکتریکی جدید وسپا اشاره نکرده است.

گروه Piaggio طی بیانیه ای گفته است: “اسکوتر الکتریکی ارائه داده شده، نخستین و بهترین وسیله ابداع شده وسپا خواهد بود. برآورد آخرین تکنولوژی الکتریکی روز روی این وسیله نقلیه با تمام ویژگی های منحصر به فرد آن موجبات موفقیت حیاتی وسپا را فراهم آورده است.”

“استایل، چابکی، سهولت در بهره مندی و لذت سواری تداعی گر همان وسپایی خواهد بود که همیشه می شناختیم. علاوه بر آن در این وسیله نقلیه راه حل های نوآورانه و در عین حال تکنولوژیکی استفاده گردیده است.”

zoomtech

درباره آستروسیتی

وب سایت آستروسیتی یکی از وب سایت های پربازدید در زمینه آی تی و موبایل است که در تابستان 95 آغاز به کار کرده و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است . مدیریت این وب سایت بر عهده "علیرضا حیدری" است. برای ارایه انتقادات و پیشنهادات با مدیر در ارتباط باشید https://telegram.me/alirezaheydari99

این مطالب را نیز ببینید!

سفرهای طولانی با سفینه

سفرهای طولانی در کره زمین ‘با سفینه انجام خواهند شد’.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *