صفحه اصلی / اختراعات جدید / اختراع دسته کنترل هوشمند همه کاره + تصویر

اختراع دسته کنترل هوشمند همه کاره + تصویر

یکی از پرکاربردترین فناوری ها بخصوص برای افراد که توانایی خیلی از کارها را ندارند ، مثلا نمی توانند همزمان هم چراغ را روشن کنند و هم تلویزیون را کم و زیاد کنند ، پا به عرصه ی بازار گذاشت.

این کنترل از راه دور یک آچار فرانسه به تمام معنا می باشد. زیرا با آن می توانید تمام وسایلی که با کنترل از راه دور تنظیم می شوند را تغییر دهید و دیگر نیازی به استفاده از چند کنترل نمی باشد. مثلا می توانید کولر منزل را تنظیم دما کنید یا چراغ های هوشمند خود را خاموش و روشن کنید و . . . اما یادتان باشد که اگر دو دستگاه در کنارهم بودند ، این کنترل تنها بر روی یکی از آنها کار می کند. این کنترل هوشمند Sevenhugsنام گرفته است.
دسته کنترل یاد شده برای شناسایی ابزار مورد نظر خود به مجموعه‌ای از حسگرهای حرکتی، سرعت سنج، قطب نما و … مجهز است. لذا اگر کاربر موقعیت دستگاه‌های مختلف در منزل را برای این دسته کنترل مشخص کند، می تواند با سادگی بیشتری آن را به کار بگیرد.
عمر باتری دسته کنترل Sevenhugs دو روز است و حسگرهای آن نیز با استفاده از باتری‌های نیم قلمی تا یک سال عمر می‌کنند. قیمت این محصول ۲۹۹ دلار خواهد بود.

 

 

درباره آستروسیتی

وب سایت آستروسیتی یکی از وب سایت های پربازدید در زمینه آی تی و موبایل است که در تابستان 95 آغاز به کار کرده و پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است . مدیریت این وب سایت بر عهده "علیرضا حیدری" است. برای ارایه انتقادات و پیشنهادات با مدیر در ارتباط باشید https://telegram.me/alirezaheydari99

این مطالب را نیز ببینید!

اختراع کلیدی که قابل کپی شدن نیست

اختراع کلیدی که قابل کپی شدن نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *